#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané a další návštěvníci,

vítejte na nových webových stránkách obce Zadní Třebaň. Doufáme, že si novou podobu stránek oblíbíte, budeme rádi za Vaše reakce. Pokud máte dotazy, podněty či zajímavé fotografie obce k uveřejnění, napište nám e-mail.

Váš OÚ Zadní Třebaň

Obec Zadní Třebaň

Zadní Třebaň je obec, která leží v malebném údolí řeky Berounky, na jejím pravém břehu, v okrese Beroun. V obci žije 886 trvale hlášených obyvatel a její katastrální území zabírá celkem 357 ha. Díky řece, krásné přírodě, blízkosti hradu Karlštejn a dobré dostupnosti z hlavního města je naše obec, převážně v letních měsících, hojně navštěvována rekreanty a turisty. Naše spádové a královské město Beroun leží ve vzdálenosti přibližně 12 km západně. Dalšími turisticky zajímavými městy v okolí jsou Dobříš, Mníšek pod Brdy a Hořovice. Obcí prochází hlavní železniční trať z Prahy do Plzně a místní jednokolejná trať spojuje vesnice od Zadní Třebaně až do Lochovic. Přes řeku Berounku, do naší nejbližší sousední vesnice Hlásné Třebáně, vede dřevěná lávka pro pěší.V Zadní Třebani se konají každoroční kulturní akce jako Masopust, Staročeské Máje, Královský průvod Karla IV. a Posvícení. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Návesřeka

Zprávy

23.05.2018

Sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu

Sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu se uskuteční v sobotu 26.5. 2018 od 8 do 11 hodin před obecním úřadem v Zadní Třebani. Nebezpečný odpad: lednice, mrazáky, barvy + ředidla a obaly od nich, vyjeté oleje, zářivky, výbojky, vývojky, autobaterie, pneumatiky- bez disků atd. Velkoobjemový odpad: matrace, díly nábytku, křesla, molitany, koberce, lina, lehátka, rákos atd. Nebere se: eternitová krytina, kov a pneu s disky

Detail

23.05.2018

ČEZ Distribuce- odstávka elektrické energie

Odstávka elektrické energie proběhne dne 31.5.2018 od 12,30 do 15 hodin v ulicích Ke Studánce, Lesní, Na Bořích, Na Kaplanci, Na Sádku, Na Vyhlídce, Nad Pěšinou, Nad Školou, Polní, Příčná, Školní, Třebaňská,, V Třebcouni a dalších č.p. a č.e. Detailní rozpis najdete v příloze. Děkujeme za pochopení.

Detail

22.05.2018

Pozvánka na koncert Notiček

Dětská lidová muzika Notičky Vás zve na koncert a křest nového CD v sobotu 16.6.2018 od 16,00 hodin do Lesního divadla v Řevnicích. Podrobnosti v letáku.

Detail

30.04.2018

Ohlašování pálení

Ohlašování pálení, obecná pravidla pro spalování hořlavých látek na volném prostranství-informace v přílohách.

Detail

13.04.2018

Rozmístění oranžových biokontejnerů v obci

Po obci byly rozmístěny oranžové kontejnery na ukládání bioodpadu ( trávu, listí a větve..).

Detail