#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané a další návštěvníci,

vítejte na nových webových stránkách obce Zadní Třebaň. Doufáme, že si novou podobu stránek oblíbíte, budeme rádi za Vaše reakce. Pokud máte dotazy, podněty či zajímavé fotografie obce k uveřejnění, napište nám e-mail.

Váš OÚ Zadní Třebaň

Obec Zadní Třebaň

Zadní Třebaň je obec, která leží v malebném údolí řeky Berounky, na jejím pravém břehu, v okrese Beroun. V obci žije 902 trvale hlášených obyvatel a její katastrální území zabírá celkem 357 ha. Díky řece, krásné přírodě, blízkosti hradu Karlštejn a dobré dostupnosti z hlavního města je naše obec, převážně v letních měsících, hojně navštěvována rekreanty a turisty. Naše spádové a královské město Beroun leží ve vzdálenosti přibližně 12 km západně. Dalšími turisticky zajímavými městy v okolí jsou Dobříš, Mníšek pod Brdy a Hořovice. Obcí prochází hlavní železniční trať z Prahy do Plzně a místní jednokolejná trať spojuje vesnice od Zadní Třebaně až do Lochovic. Přes řeku Berounku, do naší nejbližší sousední vesnice Hlásné Třebáně, vede dřevěná lávka pro pěší.V Zadní Třebani se konají každoroční kulturní akce jako Masopust, Staročeské Máje, Královský průvod Karla IV. a Posvícení. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Návesřeka

Zprávy

08.01.2019

Uzavření ulice U Dubu

Ve středu 9.1.2019 budou v ulici U Dubu zahájeny výkopové práce na vodovodu. Práce budou probíhat vždy v pracovní dny- pondělí až pátek, na víkendy budou výkopy zasypány a cesta zprůjezdněna. Žádáme obyvatele, aby zde po-pá neparkovali. Děkujeme za pochopení.

Detail

30.11.2018

Stanovisko obce k prodloužení uzavírky

V příloze naleznete námitku proti prodloužení uzavírky, zaslanou na správní orgán.

Detail

20.06.2018

Zasílání aktualit z úřadu- změna

V souvislosti se zavedením GDPR bylo nutné změnit systém přihlašování k odběru informačních novinek posílaných obecním úřadem. Pokud máte zájem o zasílání informačních emailů, je potřeba se zaregistrovat přes webové stránky obce. V levém sloupci je kolonka pro registraci e-mailu, po zadání ověřovacího kódu Vám přijde do Vaší e-mailové schránky zpráva s odkazem, kde musíte potvrdit, že se zasíláním souhlasíte. Tuto registraci je nutné udělat i v případě, že novinky již odebíráte! Tato služba pro občany je zdarma. Děkujeme za pochopení. OÚ Zadní Třebaň.

Detail

13.12.2017

Veřejný rozhlas- oznámení

Od 18.10.2017 probíhá zkušební provoz veřejného rozhlasu. Jelikož rozhlas bude napojen i na záchranný systém, je potřeba pečlivě doladit fungování všech reproduktorů. Žádáme tímto všechny obyvatele, aby nám závady či špatnou slyšitelnost neprodleně hlásili, a to na telefon 257 721 399 nebo e-mail: ou@zadnitreban.cz. Děkujeme.

Detail

13.12.2017

Důležité upozornění

Z důvodu četných poruch čerpadel na čerpacích stanicích, žádáme všechny uživatele kanalizace, aby důsledně NEVHAZOVALI do kanalizace : vlhčené ubrousky dámské hygienické potřeby ani různé druhy hadrů používaných k vytírání podlah. Tyto předměty do kanalizace nepatří a způsobují vážné poruchy, což stojí peníze nás všech. Děkujeme za pochopení. Obecní úřad Zadní Třebaň L. Schneider

Detail