#
#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

Zemřel pan František Šedivý

Typ: ostatní
Ve věku 93 let zemřel 24. února 2021 rodák a čestný občan Zadní Třebaně, dlouholetý kronikář naší obce, pan František Šedivý.

 

Ve věku 93 let zemřel 24. února 2021 rodák a čestný občan Zadní Třebaně, dlouholetý kronikář naší obce, pan František Šedivý, český spisovatel, spoluautor knihy Zadní Třebaň včera a dnes, bývalý politický vězeň, místopředseda Konfederace politických vězňů, předseda Klubu dr. Milady Horákové, člen PEN klubu a nositel Řádu Tomáše Garrigua Masaryka.

                              Vzpomínáme na něj jako na opravdového člověka a muže s vysokým morálním kreditem.

František ŠedivýFrantišek Šedivý

 obec-7/cestni-obcane/?ftresult=%C4%8Cestn%C3%BD+ob%C4%8Dan


Vytvořeno: 25. 2. 2021
Poslední aktualizace: 25. 2. 2021 13:14
Autor: Správce Webu