#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Markéta Simanová
Starosta

Novinky

18.07.2019

Informace k připojení V+K II.etapa

Vážení budoucí uživatelé veřejného vodovodu a kanalizace v Zadní Třebani…… Veškeré pokyny o možnosti a způsobu připojení najdete v sekci VODOVOD A KANALIZACE pod hlavičkou „Návod na připojení II.Etapa“ , který si pečlivě přečtěte. Termín kolaudace lokality K Vatinám, Třebaňské, Nad Soutokem a K Hájku není zatím znám. Děkujeme za trpělivost OÚ Zadní Třebaň Lubomír Schneider

Detail Aktuality

16.07.2019 - 01.08.2019

Záměr obce prodat

Detail Úřední deska

15.07.2019

Česká pošta - nové telefonní číslo

Nové telefonní číslo pošty v Zadní Třebani je 954 226 729.

Detail Aktuality

12.07.2019

Omezení průjezdnosti obcí

Od pondělí 15.července se budou dělat přípojky v ulici V Úvoze, tato ulice bude neprůjezdná. Od středy 17.července se budou dělat přípojky v ulici K Vatinám, tato ulice bude omezeně průjezdná. Dále upozorňujeme občany, že z důvodu výstavby vodovodu a kanalizace jsou ulice Třebaňská a K Hájku úplně neprůjezdné.

Detail Aktuality